НАТЯЖНІ СТЕЛІ

Що таке натяжна стеля?

Натяжні стелі Alto Design – це нові можливості проявити творчу індивідуальність, створити неповторний дизайн. Використання французького матеріалу найвищої якості, який дозволяє приховати всі дефекти, утворюючи ідеально рівну поверхню, щє незамінним на шляху до створення максимального затишку і комфорту в будь-якому приміщенні.

Натяжна стеля Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Львів і по ВолиніВеликий вибір фактур і кольорів (більше 100 відтінків) дозволяє втілити будь-які дизайнерські ідеї. Матові поверхні використовуються при створенні строгого стилю приватних інтер’єрів або адміністративних будівель, сатинові – вносять трохи затишку і тепла, глянцеві та напівпрозорі – застосовуються для візуального збільшення об’єму приміщення, а плівка з металевими нотками додасть більше виразності стильному інтер’єру.

Завдяки своїм винятковим властивостям натяжні стелі знаходять все більше застосування в різних приміщеннях: квартирах, офісах, котеджах, магазинах, банках, ресторанах, розважальних і торгових центрах, готелях, спортивних, навчальних і навіть медичних установах. Компанія Альто Дизайн встановлює натяжні стелі у вітальнях, спальнях, кухнях, ресторанах, басейнах та та будь-яких інших приміщеннях в Луцьку, Івано-Франківську, Рівному, Львові і по Волині.

Натяжна стеля Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Львів і по ВолиніЗа такою стелею дуже легко доглядати: досить інколи протерти м’якою губкою, а в разі забруднення поверхні можна використовувати рідину для миття скла. У випадку затоплення зверху не постраждає дорогий ремонт, фахівці зіллють воду, відігнувши край полотна, і стеля набуде первинного вигляду.

Натяжні стелі не мають аналогів серед оздоблювальних матеріалів, є унікальними за своїми характеристиками і експлуатаційними можливостями.

Натяжна стеля – це ідеально рівна поверхня, і досягти такого ж результату за допомогою інших видів обробки Вам навряд чи вдасться.

Щоб вирівняти стелю шпатлюванням, грунтовкою або побілкою, потрібно багато зусиль; гіпсокартон, наприклад, «вкраде» у вашого приміщення 10-15 см простору. Натяжна стеля Alto Design «посуне» стелю всього на 3 см – цього не помітити навіть при самому пильному огляді приміщення. Якісна натяжна стеля не боїться вологи і навіть сусідських «протікань»: вона здатна витримати до 100 л води на квадратний метр! А майстер, який приїде за викликом (компанія «Альто Дизайн» не залишає своїх замовників без гарантованого сервісу), ліквідує проблему і висушить стелю тепловою гарматою.

Натяжна стеля від Alto Design не тільки красива, але й функціональна: з її допомогою можна приховати стельові комунікації, труби опалення, вона пожежобезпечна, зручна в експлуатації, забезпечує звуко-і теплоізоляцію, встановлюється за кілька годин, довговічна і здатна прослужити Вам більше 25 років !

Натяжна стеля Луцьк, Рівне, Львів, Івано-Франківськ і по ВолиніВтім, навряд чи Вам цього захочеться: так приємно експериментувати з кольором, фактурою і навіть формою стель «Альто Дизайн», вдосконалюючи свою квартиру або ж будинок. Компанія Альто Дизайн пропонує послуги з встановлення та обслуговування натяжних стель в Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Львові та по Волині. Хочете засинати під зоряним небом або, прокидаючись, милуватися ніжними пелюстками троянд? Мрієте, наче королівська особа, жити під тривимірною склепінчастою стелею, як у замку? Або ж Вам більше до душі спокійні пастельні палітри та матові шовковисті фактури, що не привертаючи особливої уваги, зберігають душевний спокій? З Alto Design ваші можливості обмежуються тільки вашою фантазією, і, погодьтеся, це надзвичайно приємно! Втім, якщо Ви закохалися у вашу нову стелю і не хочете розлучатися з нею, ви можете … взяти її з собою – фахівці компанії Альто Дизайн демонтують її, і встановлять заново, при необхідності перекроївши.

У фотогалереї нашого сайту можна побачити фото натяжних стель у вітальнях в Луцьку, фото натяжних стель в сальнях Рівного, фото натяжних стель в кухнях Львова та санвузлах Волині.