АКУСТИЧНІ СТЕЛІ

Акустичні стелі – простий технологічний спосіб створення акустичного комфорту в приміщенні на основі нової лінії перфорованих матеріалів, при збереженні привабливого зовнішнього вигляду характерного для натяжних стель.

Звукова хвиля від джерела, розташованого в кімнаті, частково поглинається за рахунок перфорованих отворів натяжної акустичної стелі. Повітря в порах натяжної стелі чинить опір вихідній звуковій хвилі, частково трансформуючи її в теплову енергію і зменшуючи її силу. Додатковий опір звуку надає повітря в застельовому просторі. Подальші коливання відбитих звукових хвиль також поглинаються натяжною стелею, забезпечуючи таким чином скорочення часу реверберації в приміщенні.

Звукова хвиля від джерела, яке розміщене в кімнаті, частково поглинається за захунок перфорированих отворів натяжної стелі.

Ефективність звукопоглинання перфорованими натяжними стелями визначається наступними характеристиками:

 1.     Діаметр отворів перфорації
 2.     Відстань між отворами
 3.     Товщина плівки ПВХ
 4.     Відстань між натяжною стелею і основною стелею приміщення.

Враховуючи ці характеристики можна вибрати найкраще рішення по оптимізації акустики для кожного конкретного приміщення. Наша компанія виробляє 3 типи перфорації на плівці ПВХ, які розрізняються діаметром отворів і їх щільністю.

оптимізація акустики для приміщення натяжными стелями в Луцьку

Перший тип – мікроперфоровані натяжні стелі

Тип 1. Основні характеристики

 • Діаметр отвору = 0,1 мм
 • Відстань між сусідніми отворами a=b=2 мм
 • Кіл-ть отворів на 1 кв.м. = 250 000
 • Товщина плівки 0,17 мм

 

Акустичні стелі ALTO DESIGN з мікроперфорованої плівки ПВХ пройшли тестування в акредитованій UKAS лабораторії Acoustical Investigation & Research Organisation LTD в Лондоні. Згідно виданому сертифікату № L/3220 від 26.01.2012 їм присвоєно «D» клас звукопоглинання.

Встановлюємо в Луцьку, Рівному, Львові і на Волині

Проведені на наше замовлення випробування по вимірюванню акустичних характеристик житлового приміщення показали, що установка натяжної стелі ALTO DESIGN COMFORT з мікроперфорованої плівки ПВХ зменшує час реверберації в приміщенні і створює комфортні акустичні умови (дивись графік зміни часу реверберації в житловому приміщенні до установки натяжної стелі ALTO DESIGN COMFORT і після). Варто підкреслити, що акустичний комфорт поліпшується не лише при прослуховуванні музичних передач, фільмів і т.д. Компанія Альто Дизайн встановлює натяжні стелі в Луцьку, Рівному, Львові і по Волині. Натяжна стеля ALTO DESIGN COMFORT у цілому знижує рівень несприятливих шумів в житловому просторі, роблячи його тихішим і комфортнішим.

Шумознижуючі натяжні стелі в Луцьку, Рівному, Львові і по Волині

У більшості випадків для забезпечення хорошого шумопоглинання в кімнаті достатньо лише установки натяжної стелі ALTO DESIGN COMFORT (без додаткових звукопоглинальних панелей). Висоту застельового простору бажано зробити не менше 10 см.
Якщо призначення приміщення вимагає більш високого рівня шумопоглинання, наприклад, для кімнат з домашнім кінотеатром, рекомендуємо додатково використовувати звукопоглинаючі матеріали. Спільне використання звукопоглинальних матеріалів і акустичних натяжних стель (полотно виконує роль мембрани, а поглинаючий матеріал підсилює ступінь поглинання звуку) підвищує клас звукопоглинання стелі (до рівня «B” – максимально поглинаючий).

Шумопоглинаючі натяжні стелі в Луцьку, Рівному, Львові і по Волині

Перфорація великого діаметру – додаткові можливості.

Окрім мікроперфорованих плівок ПВХ для установки акустичних натяжних стель, ми робимо перфорацію на плівці ПВХ великого діаметра: 1,3 і 1,8 мм. Перфорація великого діаметру дозволяє не лише забезпечити хороші акустичні властивості в приміщенні, але й створює для натяжних стель нові дизайнерські та функціональні можливості.

Проблема звукового комфорту вирішується встановленням натяжної стелі Луцьк

Перфорація великого діаметру – додаткові можливості.

Тип 2. Основні характеристики

 • Діаметр отвору = 1,3 мм/li>
 • Відстань між сусідніми отворами а=9 мм, b=15 мм
 • Кіл-ть отворів на 1 кв.м. = 15 000
 • Товщина плівки 0,17 мм

 

Звукоізолюючі стелі в Луцьку, Рівному, Львові і на Волині

Перфорація великого діаметру – додаткові можливості

Тип 3. Основні характеристики

 • Діаметр отвору = 1,8 мм
 • Відстань между сусідніми отворами a=b=8 мм
 • Кіл-ть отворів на 1 кв.м. = 25 000
 • Товщина плівки 0,17 мм

 

Проблема звукового комфорту особливо актуальна для громадських будівель та приміщень (торгові центри, ресторани, спортивні центри і т.д.), оскільки вони характеризуються підвищеним рівнем шуму. Альто Дизайн встановлює натяжні стелі не тільки в квартирах, але й в будь-яких інших приміщеннях Луцька, Рівного, Львова та по Водині. Але до стель, у тому числі натяжних, у вищезгаданих приміщеннях пред’являються не тільки високі вимоги по акустиці. Перш за все, натяжна стеля, повинна забезпечити можливість правильної роботи всіх систем комунікацій об’єкта і при цьому мати привабливий зовнішній вигляд.

Установка натяжних стель SAROS DESIGN COMFORT з перфорацією великого діаметру (1,3 і 1,8 мм) дозволяє розташувати системи комунікацій (вентиляція, система пожежогасіння) в застельовому просторі. Отвори в натяжній стелі дають можливість безперешкодно здійснювати циркуляцію повітря, і, в разі необхідності роботи системи пожежогасіння, пропустять воду. При цьому натяжна стеля SAROS DESIGN COMFORT повністю збереже свої естетичні функції.

В Луцьку і в Львові встановимо шумопоглинаючі акустичні стелі

Так, наприклад, натяжні стелі SAROS DESIGN Сomfort є ідеальним рішенням для спортивних центрів з басейнами. Наявність перфорації великого діаметру робить можливим здійснення природної циркуляції повітря, і запобігає скупченню конденсату в застельовому просторі. З іншого боку, перфоровані отвори натяжної стелі покращують акустику, тому що вода володіє дуже високим коефіцієнтом відбиття звуку.

Установка натяжних стель з перфорованої плівки в громадських будівлях вирішує і ще одну, не менш важливу проблему – «рух натяжної стелі» (надування, або «всмоктування»), яке відбувається за рахунок потрапляння повітряних мас в застельовий простір.

Оскільки діаметр отворів у даних типах перфорації більше, ніж у мікроперфорованій плівці ПВХ, то акустичну функцію вони самостійно не виконують. Однак при використанні додаткових звукопоглинальних панелей натяжні стелі з перфорацією великого діаметру ефективно забезпечують звуковий комфорт.

Світлові конструкції з натяжними стелями з перфорованої плівки ПВХ

Перфорована плівка ПВХ дозволяє реалізувати незвичайні концепції дизайну і відкриває нові можливості в галузі освітлення.
В якості основного полотна натяжної стелі використовується полотно з отворами діаметром 1,3 або 1,8 мм (натяжна стеля нижнього рівня). Розташовуючи джерело світла в застельовому просторі, можна досягнути незвичайного візуального ефекту. Доповненням до конструкції може служити застосування світлорозсіюючого полотна між джерелом світла і перфорованою стелею. При цьому крізь отвори проходить розсіяне світло і джерела світла не видно.

Звукова хвиля від джерела, розміщеного в кімнаті, частково поглинається за рахунок перфорированих отворів натяжної стелі.

В якості джерела світла можуть бути застосовані будь люмінесцентні лампи, а також світлодіодні стрічки та панелі. Особливий світлодинамічний ефект досягається застосуванням RGB стрічок.