БАГАТОРІВНЕВІ СТЕЛІ

Багаторівневі натяжні стелі від Alto Design – найкращий показник кваліфікованої роботи фахівців. При монтажі застосовуються лише високоякісні матеріали, які здатні формувати конструкції будь-якої складності.

Основні особливості і переваги даної стелі – це не лише чудовий зовнішній вигляд, стійкість до всіляких забруднень, довговічність і висока міцність, а монтаж багаторівневої стелі без використання маскуючої вставки, що відрізняє наші дворівневі стелі від усіх інших.

У порівнянні з іншими видами стель, наприклад, з гіпсокартону, варіант багаторівневої натяжної стелі один із найвдаліших на сьогодні, що має низку безсумнівних переваг. Адже її конструкція дає можливість замаскувати будь-які недосконалості поверхні: різні відколи, тріщини, нерівності тощо. Окрім цього, під рівною поверхнею стелі можна приховати всі побутові комунікації (труби опалення, водопостачання, а також системи вентиляції).

Монтаж подібних конструкцій робить стелі неповторними і суто індивідуальними, кожен з них являє собою рукотворний шедевр до того ж не залишає за собою сміття та не потребує багато часу для встановлення. Зазвичай, процедура займає всього 1-2 дні. Детальнішу інформацію про використання та встановлення багаторівневих стель в Луцьку нададуть вам наші фахівці.

Телефонуйте і замовляйте стельові покриття вже сьогодні! Гарантія на стелю у нас 12 років! Обслуговування монтажу – 3 роки. Всі стелі сертифіковані.