Що таке натяжна стеля?

Натяжні стелі «Alto Design» – це нові можливості проявити творчу індивідуальність і створити неповторний дизайн. Використання французького матеріалу, який утворює ідеально рівну поверхню, є незамінним для створення максимального затишку і комфорту в будь-якому приміщенні.

Великий вибір фактур і кольору (більше 100 відтінків) дозволяє втілити будь-які дизайнерські рішення. Матові поверхні використовуються для створення ділового стилю приватних інтер’єрів або адміністративних будівель, сатинові – привносять трішки затишку і тепла, лакові і напівпрозорі – використовуються для візуального збільшення об’єму приміщення, а плівка з металевими нотками додасть більше виразності стильному інтер’єру.

Завдяки своїм винятковим властивостям натяжні стелі знаходять все більше застосування в різноманітних приміщеннях: квартирах, офісах, котеджах, магазинах, банках, ресторанах, розважальних і торгових центрах, готелях, спортивних, учбових і навіть медичних установах.

За стелею данного виду дуже легко доглядати: достатньо іноді протирати м’якою губкою, а в разі забруднення поверхні можна використовувати рідину для миття вікон. Якщо раптом станеться затоплення зверху, не постраждає дорогий ремонт, тому що, відігнувши край полотна, спеціаліст з легкістю зільє воду, і стеля набуде первинного вигляду.

Натяжні стелі не мають аналогів серед оздоблювальних матеріалів, є унікальними за своїми характеристиками та експлуатаційними можливостями.

Натяжна стеля – це ідеально рівна поверхня, і отримати такий самий результат за допомою інших видів обробки вам навряд чи вдасться

Щоб вирівняти стелю шпателем, грунтовкою чи побілкою, потрібно буде витратити багато зусиль. В свою чергу, гіпсокартон “вкраде” з вашого приміщення 10-15 см простору. Натяжна стеля Alto Design “посуне” поверхню всього на 3 см – цього не вдасться помітити навіть при пильному огляді приміщення. Якісна натяжна стеля не боїться вологи, і навіть, затоплень з боку сусідів: вона здатна витримати до 100 літрів води на квадратний метр! А прибувший за викликом майстер (компанія Alto Design не залишає своїх замовників без гарантованого сервісу) ліквідує неподобство і висушить стелю тепловою гарматою.

Натяжна стеля від Alto Design не тільки гарно виглядає, а й функціональна: з її допомогою можна приховати стельові комунікації та труби опалення, вона пожежобезпечна, зручна в експлуатації, забезпечує звуко- та теплоізоляцію, встановлюється за декілька годин, довговічна і здатна прослужити вам більше 25 років!

Так приємно експериментувати з кольором, фактурою і навіть з формою стелі Alto Design, доводячи свою квартиру або будинок до досконалості. Хочете засинати під зірковим небом, або, прокидаючись, милуватися ніжними пелюстками троянд? Мрієте жити під тривимірною склепінчастою стелею, наче у замку? Або вам більше до душі спокійна пастельна палітра і матова шовкова фактура, не привертаюча особливої уваги, але яка зберігає душевний спокій? З Alto Design ваші можливості обмежуються тільки вашою фантазією, і, погодьтеся, це надзвичайно приємно! Втім, якщо ви закохалися в свою нову стелю і нізащо не хочете з нею розлучатися, ви можете… взяти її з собою – спеціалісти компанії демонтують її і встановлять знову, за потреби перекроївши.

На нашому сайті є фотогалерея, де можна подивитися фото натяжних стель.