БАГАТОРІВНЕВІ СТЕЛІ

Багаторівневі натяжні стелі від Alto Design – найкращий показник кваліфікованої роботи спеціалістів. Для монтажу використовуються тільки високоякісні матеріали, які здатні сформувати конструкції будь-якої складності.

Основні можливості і переваги натяжних стель – це не тільки чудовий зовнішній вигляд, стійкість до забруднень, довговічність та висока міцність, а також монтаж багаторівневої стелі без використання маскуючої вставки, що відрізняє наші стелі від інших виробників.

В порівнянні з іншими видами стель, наприклад, з гіпсокартону, варіант багаторівневої натяжної стелі один із самих вдалих на сьогодні, що має ряд переваг. Ця конструкція дозволяє замаскувати будь-які недоліки поверхні: відколи, тріщини, нерівності і т.д. Крім того, за рівною поверхню можна сховати всі побутові комунікації (труби опалення, водопостачання, а також системи вентиляції).

Монтаж подібних конструкцій робить стелю неповторною та суто індивідуальною. Кожна з них являє собою рукотворний шедевр і не залишає за собою сміття, не потребує багато часу для встановлення. Зазвичай процедура займає всього 1-2 дні.

Більш детальну інформацію про використання і встановлення багаторівневих стель у Луцьку нададуть вам наші спеціалісти. Дзвоніть і замовляйте стельові покриття вже сьогодні! Ми надаємо гарантію на стелю 12 років! Обслуговування монтажу – 3 роки. Всі стелі сертифіковані.